ღ°•.♥.•°ღEn Seqer Forumღ°•.♥.•°ღ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Seqer Forum'a Hoş qeLdiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15

4 posters
YazarMesaj
artist
Moderatör
Moderatör
artist

Puanın :
Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Left_bar_bleue600 / 900600 / 900Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Right_bar_bleue

Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Empty
MesajKonu: Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15   Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:47 pm

Oniki yaşındaki oğlan ondört yaşındaki amcaoğluna soruyor: - Abi ablam nişanlanıyor biliyorsun...

- Yaz sonu nikah varmış, bizim evde de konuşuyorlardı.

- Ben sana bir şey sormak istiyorum...

- Söyle...

- Bu nişan dedikleri ne? Evde sordum, 'Eh evlenecekler işte' diyorlar ama nişanlanınca ne oluyor, onu anlayabilmiş değilim.

- Hıııım... Zor soru, bak ben sana bir örnekle anlatayım...

- Dinliyorum.

- Diyelim ki Şubat'ta yarıyıl karnesini aldın, hepsini pekiyi getirdin. Sana bir bisiklet alıyorlar ve 'Haziran'da bütün dersleri pekiyi getir, sınıfı geç, bu bisiklet senin' diyorlar. İşte Şubat ile Haziran arasındaki o süre var ya, bisiklet senin ama binemiyorsun; o süreye 'nişanlılık dönemi' deniyor.

- Haa şimdi anladım, bisikletin var, evde duruyor; sen ona bakıyorsun o sana bakıyor; ama binemiyorsun ta ki sınıfı geçene kadar. Peki dokunmaya izin var mı?

- Vallahi onu ben de tam bilemiyorum; binmek kesinkes yasak da, galiba ziliyle oynayabiliyorsun!..
Maça_Kızı
Adminstratör
Adminstratör
Maça_Kızı

Puanın :
Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Left_bar_bleue900 / 900900 / 900Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Right_bar_bleue

Lakap : cadı

MesajKonu: Geri: Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15   Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 I_icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 3:27 pm

=)Smile komedi olmuş yha teşekkürler
mRs.piSsiciq
Adminstratör
Adminstratör
mRs.piSsiciq

Puanın :
Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Left_bar_bleue900 / 900900 / 900Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 Right_bar_bleue

Lakap : acıLı şekeR..;)

MesajKonu: Geri: Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15   Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 10:54 am

cok komik yaa hahahh
http://ensekerforum.benimforum.org
"๓єгฬє..
Adminstratör
Adminstratör
Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 2-23

Puanın :

MesajKonu: Geri: Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15   Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 1:32 pm

hahahh hahahh allahım yhaaaaa hahahh koptummmmmmmn hahahh
http://www.ensekerforum.benimforum.org

Abi ya Bu '' nişanlanmak '' Ne demek Güleceksin !!! + 15
1 sayfadaki 1 sayfası