ღ°•.♥.•°ღEn Seqer Forumღ°•.♥.•°ღ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Seqer Forum'a Hoş qeLdiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seks Biyografiniz !!

YazarMesaj
"๓єгฬє..
Adminstratör
Adminstratör
Seks Biyografiniz !! 2-23

Puanın :
Seks Biyografiniz !! Left_bar_bleue900 / 900900 / 900Seks Biyografiniz !! Right_bar_bleue

Seks Biyografiniz !! Empty
MesajKonu: Seks Biyografiniz !!   Seks Biyografiniz !! I_icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 2:18 pm

Seks biyografimiz; hayatımız boyunca topladığımız tecrübelerin renkli ve canlı bir mozaiğidir. Kesin olansa yaşadığımız tüm bu tecrübelerin bugünkü yaşantımız üzerinde etkili olduğu ve ona yön verdiğidir. Aşağıda yer alan testi çözdüğünüzde geçmişinizin sizin hakkınızda neler söylediğini ve gelecekte sizi nasıl bir seks hayatının beklediğini öğreneceksiniz!

1. Kulağınıza fısıldanan güzel sözler, hafif dokunuşlar, davetkâr bakışlar… Baştan çıkarılmaktan hoşlanır mısınız?
A Evet hoşlanırım ama beni baştan çıkarmak hiç de kolay değildir!
B Bazen fazlasıyla hızlı baştan çıktığım da olur!
C Evet; bundan çok keyif alırım…

2. Partneriniz size iç gıcıklayıcı bir iç çamaşırı ya da yeni bir seks oyuncağı ile sürpriz yapıyor. Tepkiniz ne olur?
A Onu eleştiririm…
B Hiçbir fikrim yok…
C Pozitif bir tepki veririm…

3. Aşağıda yer alan alıntılardan en çok hangisi ruhunuzu okşuyor?
A En büyük aşk hiçbir zaman gerçekleşmeyendir!
B Birbirini sevenler bir arada olsalar dahi hep ayrı yönlere bakarlar…
C Nasıl sonuçlanacağı belli olmayan sadece üç şey vardır; devrim, kariyer ve aşk.

4. Sevgilinizle bir gece kulübündesiniz… Birbirine sıkıca sarılarak dans eden sadece tek bir çift olduğunu görüyorsunuz. Ne yaparsınız?
A Aslında ben de o çift gibi dans etmeyi çok isterim ama sevgilimin o kadar seksi hareket edip etmeyeceğinden emin değilim.
B Eğer sevgilim benimle o çift gibi sıkı sıkıya sarılarak dans etmek isterse reddetmem. Teklifi ondan beklerim…
C Hiç durmam; anında sevgilimi de sürükleyerek dans pistinine çıkarım!

5. Kısa ve özlü bir biçimde, son altı aylık seks hayatınızı nasıl tanımlarsınız?
A Kötü diyemem ama daha iyisi de olabilirdi.
B Bunu şu anda spontane bir şekilde değerlendirmem mümkün değil.
C Muhteşem… Adeta bulutların üzerindeydim!

6. Şehvetli, sınır tanımaz, kendinden geçmiş! İhtirasın vahşi yanını ne kadar iyi tanıyorsunuz?
A Aslında ihtiras nedir çok iyi biliyorum ama maalesef çok az yaşayabiliyorum.
B Hissettiğim tutku ne kadar yoğun olursa olsun kontrolümü kaybetmekten hoşlanmam.
C O kendinden geçme anlarının keyfini gayet iyi çıkaran biriyim ve amacım tutkulu aşkı ileride çok daha yoğun yaşamak…

7. Seks söz konusu olduğunda herkesin kendine özgü bir beklentisi vardır! Aşağıdakilerden hangisi sizin seks beklentinizi en iyi şekilde tanımlıyor?
A Karşılığını beklediğim birtakım taleplerim var fakat bunları hiçbir zaman açıklamam!
B Seksten partnerimin zevk almasıdır.
C Benim için önemli olan iki kişinin birbirine karşı net olması ve arzu duymasıdır.

8. İlk seks deneyiminiz nasıldı?
A Açıkçası hafızamda unutulmaz bir anı olarak yer etmiyor!
B Kendimi bir şekilde gafil avlanmış hissetmiştim…
C Son derece istekli ve heyecanlıydım…

9. Büyük bir tutkuyla seks yapmak istiyorsunuz ve bunu karşı tarafa da hissettirdiniz. Peki ya yapmak istemezse?
A Hayal kırıklığına uğrarım…
B Bu riske girmemeyi tercih ederim…
C Bu olağan bir durum, sorun haline getirmem…

10. Aşağıda yer alan kelime sıralamalarından size en yakın olanı hangisi?
A Erotizim, hayatımda yaşadığım en iyi seks, özlem, arayış, rüyalarımın adamı…
B Erotizim, kendimi onaylama, oyuna katılmak, kendimi baştan çıkarmak…
C Erotizim, kendi cinsel isteğim, gülmek, macera, gevşeme…
http://www.ensekerforum.benimforum.org
"๓єгฬє..
Adminstratör
Adminstratör
Seks Biyografiniz !! 2-23

Puanın :
Seks Biyografiniz !! Left_bar_bleue900 / 900900 / 900Seks Biyografiniz !! Right_bar_bleue

Seks Biyografiniz !! Empty
MesajKonu: Geri: Seks Biyografiniz !!   Seks Biyografiniz !! I_icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 2:19 pm

DEĞERLENDİRME
En çok hangi harfi işaretlediğinizi saptayın, daha sonra seks biyografinizin şu anki hayatınız üzerindeki etkisini ve yatakta daha çok zevk almanızın nasıl mümkün olacağını okuyun! Eğer iki ya da üç harfi neredeyse eşit sayıda işaretlediyseniz her iki değerlendirmeyi de okuyun.

A: ELEŞTİRİCİSeks biyografiniz: ‘O sahip olduğum en mükemmel sevgiliydi, onun gibisiyle bir daha asla karşılaşamayacağım.’ Geçmişte; sizin için çok özel olan biriyle yaşadığınız seks hatırasını hâlâ zihninizde ve bedeninizde taşıyorsunuz.
Bugünkü aşk hayatınız: Siz çok özel bir duygu arayışı içindesiniz. Bu nedenle birlikte olduğunuz kişiyi sık sık eleştiriyor ya da kıyaslamalara gidiyorsunuz. Ancak ümitsizce aradığınız aşk belki de bu eleştirileriniz nedeniyle bir türlü sizi bulamıyor.
Ne yapmalısınız?: Bir bilanço çıkarın! Mükemmel olan eski sevgiliniz miydi yoksa o dönemde sizin hayata karşı olumlu bakış açınız mıydı? Tek bir erkeği ya da tek bir ilişkiyi hayatınızın geri kalanı için kriter almak, bir ölçüt olarak belirlemek elinize geçen mutluluk fırsatlarını da kısıtlayacaktır. Eğer hissettiğiniz özlem duygusu bir türlü peşinizi bırakmıyorsa; kendinize karşı daha esnek olmaya çalışın. Özellikle uzun süreli ilişkilerde kişiler, karşılarındaki insanın iyi yanlarını tanımaya çalışmak yerine zayıflıkları üzerinde dururlar. Küçük mutluluk anlarının ve karşılıklı güven duygusunun da gayet keyifli olabileceğini unutmayın. Yapmanız gereken seks hayatınızdaki inisiyatifi ele almak ve size tam olarak haz veren ayrıntıları talep edecek cesareti kendinizde bulmak! Yeni ilişkinizde bu açık sözlülüğünüzün çok faydasını göreceksiniz.

B: ÇEKİNGEN
Seks biyografiniz: Geçmişte biri; duygularınızı tüm samimiyetiyle ortaya koyduğunuzda sizi bir hayli kırmış, yaralamış ya da aşka küstürmüş olmalı. Bunun yanı sıra ailenizin; hayat neşesi duyduğunuz ya da mutlu taşkınlıklar yaşadığınızdaki otoriter tutumu, küçük yaşlardan itibaren çekingen tavırlar sergilemenize neden olmuş olabilir.
Bugünkü aşk hayatınız: ‘İstemediğim halde onunla yatmalı mıyım?’ ya da ‘Yataktaki rutin akışın beni çok sıktığını ona söylemeli miyim?’ şeklinde uzayıp giden sorular… Siz seks konusunda partnerinize açık olmak yerine, onu kırmamak adına geri planda kalmayı tercih ediyorsunuz. Bunun nedeni münakaşa etmeyi sevmeyişiniz ya da sizi kırdıkları gibi bir başkasını kırmak istememenizden kaynaklanabilir. Bu riske girmektense partnerinizin yapmak istediklerini yapmayı tercih ediyorsunuz ancak bunu da isteksizce gerçekleştiriyorsunuz.
Ne yapmalısınız?: Geçmişteki olumsuz tecrübelerinizden kurtulmaya çalışın! En kötü niyetli insanlar bile gerçek duyguların farkındadırlar. Ancak mutlu olmayı ve mutlu etmeyi bilmediklerinden sizi de peşlerinden sürükleyebilirler. Herkesin sevmeye yeteneği yoktur.
Muhtemelen eski sevgilinizin de buna yeteneği yoktu! Yine aynı şekilde bir gün ailenizden gelen alışkanlıklarınızdan da kurtulmanız gerekiyor. Kendinize yeni değerler katmak için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Sekste aktif olmayı denemek de sizin için bir seçenek olabilir! İnisiyatifi ele alın ve sadece hoşunuza gidenleri yapmaya çalışın!

C: KEYİF DÜŞKÜNÜSeks biyografiniz: Tutku dolu bir yaz, tehlikeli bir ilişki, ateşli tek gecelik ilişkiler… Seks konusunda; her ne kadar hepsini ‘müthiş’ olarak tanımlamasanız da, tanışmadığınız neredeyse hiçbir oyun türü yok.
Bugünkü aşk hayatınız: ‘Seks beni eğlendiriyor’, ‘Tutkumun keyfini sürüyorum…’ Siz vücudunuz ile barışıksınız ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Birçok aşk macerası yaşamış ya da partnerinizle uzun süredir birlikte olup da doyurucu bir seks hayatı yaşıyor da olabilirsiniz. Tebrikler! Tüm duyularınız seks için alarmda…
Ne yapmalısınız?: Tavsiyiye ihtiyacınız yok! İyi seksin ne demek olduğunu ve seksten neler beklediğinizi zaten gayet iyi biliyorsunuz!
http://www.ensekerforum.benimforum.org

Seks Biyografiniz !!
1 sayfadaki 1 sayfası